Buď víc Ženou aneb nastal čas, vzít si svou sílu zpět

Buď víc Ženou 🖤 Buď víc Smyslná 🖤 Tajemná 🖤 Magická 🖤 Sexy 🖤 Plná kreativní energie, kterou máš ve svém klíně, ve své Yoni. Neboj se ukázat svou posvátnou sexualitu. Svoji přirozenost, emoce, svou sílu. 
 
Já ji od dnešního dne konečně zase pociťuji naplno. Vstoupila jsem do fáze Čarodějky, do mého milovaného archetypu. Do mé svobody a přirozenosti. Kde mám chuť tancovat, milovat, žít naplno. Kdy má sexuální energie tryská. Kdy je až tzv. “Vampýrská”. Jsem jen já a beru si vše, co chci! Sobecky. Myslím jen na své potřeby, prožitky, touhy. 
 
Miluju ty změny, den za dnem. Jeden den Femme fatale, druhý den Lolitka, třetí den Ledová královna. Vše je hra. Víš, že v každé fázi máš naprosto jiné sexuální potřeby? Jejich popis a vše další se dozvíš v mém eBooku Božská cykličnost.
 

Jsem vědomá žena. 🖤 Znám velmi dobře své tělo, radost, bolesti, slabiny. A všechny je přijímám. Koukla ses vůbec někdy zrcátkem, co máš detailně dole? Že ne? Stydíš se? Proč? Potlačuješ veškerou svou přirozenost a sexualitu tak, jako jí potlačovaly tisíce let ženy v naší historii? 

Všechen ten stud. To, jak jsme musely být hodnými holčičkami a dělat jen to, co se od nás očekává? To jak jsme potlačovaly všechny emoce? „Hlavně nebuď hysterická, hlavně nekřič, hlavně se z toho teď nerozbreč!“ Dost! Jsme ve 21. století. Teď boříme všechny mýty! Teď nastává manifestace ženství! Teď se mění svět! Cítíš tu energii? 

Jsem žena, která chce tvořit, milovat a plodit. 🖤 Jsem Průvodkyně na cestě za sebeláskou, cykličností, ženským principem a sexuální energií. Jsem tou ženou, která tě povede a jednou z mnoha žen, který drží prostor. Podporuji ostatní ženy. Nabízím svou náruč, péči, laskavost. 
 
A hlavně, jsem to JÁ 🖤 Vždy sama sebou, vždy svá, přirozená, unikátní, originální. Tak, jako jsi i TY! Jedinečná! 
 
Pokud se chceš dát na tuhle cestu se mnou, ráda tě přivítám s otevřenou náručí a láskou. Navštiv moji stránku na 1:1 Mentoring. Řekni mi, co je tvým cílem, snem? Co chceš v tomto životě dokázat? Co chceš opustit, změnit? Jak chceš žít, aby ses cítila maximálně naplněná? 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to Top