Jak se stát cyklickou ženou a žít šťastným a naplněným životem?

Jsou tvé emoce a nálady stále jak na horské dráze? Smích, pláč, vztek, špatný spánek, únava, bolest hlavy, stres? Nedaří se ti zhubnout, i když sportuješ? Máš problémy se stravováním, svou pletí? Trpíš bolestivou menstruací a bereš ji jen jako otravnou záležitost, která kazí plány?

Říkáš ANO? 

Tak já tě naučím, jak prostřednictvím svého menstruačního cyklu a eBooku BOŽSKÁ CYKLIČNOST, tak jako já, začneš milovat samu sebe a sundáš všechna přebytečná kg, i bez diet a cvičení. A jak dojdeš k vnitřnímu štěstí, naplnění a přehodnotíš tak naprosto svůj život.

Prožila jsem si to také, jak vidíš. ☹ Mnoho let manažerkou z leadershipu, fungující pouze na „mužském principu“. Styl dril, výkon, práce do noci na notebooku, a hlavně se vyrovnat chlapům na pozicích kolem sebe. „Jsem stejně dobrá, možná i lepší.“ Poznáváš se?  Odpočinek neexistoval, protože před nebo po práci, jsem dřela ve fitku. Roky na dietách a krabičkách, ale váha mi lítala stále nahoru a dolů. Byla jsem nešťastná, shazovala samu sebe před zrcadlem. „Podívej se jak vypadáš?! Proč jsi zase musela jít to sladké?!“ Neustálý vnitřní stres, cítila jsem se sama (nebyla jsem schopna dlouhodobého vztahu, i když jsem si ho přála). Emoce lítaly nahoru a dolů a následně jsem se začala osypávat, trpět potravinovými alergiemi, navštěvovala doktory, … dlouhá story. 🙁 Jak se říká, vše je psychosomatické. Víc si můžeš taky přečíst v Můj příběh zde. 

Pochopila jsem, že když přijmu svůj menstruační (lunární) cyklus a veškeré změny, které se mi v těle dějí, když začnu pracovat se svou myslí na vědomé úrovni, můžu změnit všechno. Tvůj cyklus je ten nejpřirozenější režim, podle kterého by ses měla řídit. Proč? Protože je právě POUZE TVŮJ. Děláš to, co tvé tělo a mysl chce. A nekopíruješ nějaké univerzální vzory a diety, které vidíš na internetu od ostatních žen. Každá jsem přece jedinečná. Nezapomínej na to. 

Co se v eBooku Božská cykličnost dozvíš? 

 • Co je to zdravý menstruační cyklus a jak má vypadat? 
 • Jaké máme 4 fáze cyklu?
 • Pojednání o každé fázi (všechny emoce, pocity, změny stravování, cvičení,
  sexuální energie, kreativní energie, tvůj pracovní výkon,
  vhodné oblečení a barvy, …)
 • Kdo je cyklická žena?
 • Jak vypadá lunární kalendář a jak s ním pracovat?
 • JAKO BONUS
 • Má audio meditace – Jak se napojit na své lůno a Yoni?
  A povídání o Yoni Eggs a proč s ním pracovat?

Představ si ten úžasný pocit, kdy začneš milovat sama sebe taková, jaká jsi. Kdy se staneš skutečně šťastnou, vnitřně spokojenou a naplněnou ženou. Krásnou, štíhlou, harmonickou, přirozenou, … takovou, jakou si budeš přát. Skutečnou cyklickou ženou.

Když jsem psala tento eBook, musela jsem ujít dlouhou cestu. Nejdříve dojít k plnému vnitřnímu uvědomění, ke kterému mi pomohly i absolvované kurzy ženství. Ale hlavně všechna práce se zapisováním všech pocitů a mých stavů,  sledováním mé cykličnosti a dalších studií o lunárním cyklu.

Nic z toho ty už ale dělat nemusíš. Nemusíš číst všechny ty knihy, poslouchat podcasty o vědomých ženách, dohledávat si odborné články, videa, studovat archetypy, pozorovat své emoce každý den, abys viděla rozdíly. Ne, to už jsem za tebe udělala já. Prošlapala jsem ti cestu, po které tě teď, jako tvá Průvodkyně na cestě za sebeláskou, povedu. Předkládám ti zde tento můj 84 stránkový eBook, se všemi svými tipy, poznatky a radami, jak se rychle a efektivně stát cyklickou ženou, za cenu 690 Kč včetně DPH (26 Eur).

Možná si stále říkáš, že tyto informace najdeš i jinde a zdarma. Ano určitě je někde najdeš. Ale jen v tomto eBooku je najdeš všechny na jednom místě a ušetříš si tak dny, které můžeš věnovat sama sobě nebo něčemu efektivnějšímu.

eBook už má i recenze od mnoha úspěšných žen. Přečíst si je můžeš na prodejní stránce.

Jsi připravena stát se skutečnou cyklickou ženou?

Tak si pojď koupit eBook TEĎ a změň svůj život.

Nemusíš vidět celou cestu, už jen odvaha ke změně je prvním velkým krokem. 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to Top