Jak si pozvat do svého života vědomého muže?

Víš, kdo to je „vědomý nebo uvědomělý“ muž?  Co si představuješ pod tímto pojmem? 
 
Muž, který ti naprosto rozumí? Který se dal na stejnou cestu sebelásky, pochopení, laskavosti a opravdovosti? Muž, který neodsuzuje, nekritizuje, přijímá tě takovou, jaká jsi? Obdivuje tě, respektuje? Co vše by měl mít tvůj „vědomý“ muž? 
 
Tuhle otázku jsem řešila s Denisou Říhou Palečkovou, lektorkou vztahů a intimity, na ECStatic kongresu.   
 
Řekla mi, že tito „vědomí“ muži chtějí ženy, které nemají potřebu stále něco řídit a organizovat. Které nechávají volnost, svobodu, nepoučují, netlačí, nevydírají, ale dávají lásku a maximální péči. Ženy, které nenutí své partnery do „EZO“  knih, pouček, pravidel svého nového “skvělého” života, který ony začaly žít. Nezásobí je neustále novými informacemi, co se nového naučily, co kde slyšely, viděly a četly. Ale nechávají je, aby si na všechno přišli sami. A vše, co od vědomého muže chceme – tu podporu, přijetí, souznění, … mu ale též musíme dávat.
 
A je to přesně tak. Pokud něco nechce dělat, pokud má na něco jiný názor než my, měla bys ho též podpořit, chápat a respektovat to. Nesnažit se ho předělat, nenutit ho do ničeho.
 
A já nám držím všem pěsti, abychom ve svých životech měly přesně ty muže,  které si tak moc přejeme. 
 
Jaký máš na to názor? Jak si vůbec představuješ svého muže? Co je pro tebe u partnera důležité?
 
Tento příspěvek jsem napsala také do naší uzavřené skupiny Posvátné ženy a okamžitě tam přistálo přes 50 komentářů, takže se moc budu těšit na tvé názory. 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to Top