Jsem Průvodkyně …

Když jsem před 2 lety slyšela, že se v budoucnu budu věnovat léčitelství a pomoci lidem, bylo to úsměvné. “Cítím to. Máš energii ve svých rukách a nevím, jak to budeš dělat, ale bude to přes nějaká média.”, říkala mi moje astroložka a energetická guru, Natálie z natave.cz “Jsi čarodějka”. 😅 Zní to vtipně, když se 12 let zabýváš jen marketingem a reklamou.

No 😅 nevím, co mám vše dalšího vepsané na své cestě životem, ale nemýlila se. Tak, jako se nemýlila v ostatních věcech, které doteď řekla. A mimochodem archetyp čarodějky mám v sobě též.

Díky tomu, co se stalo v naší rodině, když jsem byla v pubertě, jak odešel náš táta, jsem prošla RUŠ metodou Karla Nejedlého a několikrát SRT terapií, reiki, shamballou.

A protože jsem potřebovala jít stále víc do hloubky a čistit si kódy z dětství, Natave rozhodla, že mne to naučí, ať se čistím už sama. A tak začala moje cesta. První se shamballa 1.-4. stupeň a následně v roce 2020, jsem byla ready na Imara reiki a to rovnou všechny stupně za sebou.

Projdeš procesem, uraganem emocí a pocitů. Imara smete vše, rozbije na kousky to, co je nefunkční. Vztahy, lidi, práci, své vize, přání. Nastaví ti zrcadlo, otevře srdce, oči. Jak příhodné, že v té době byl Covid a já měla prostor se s tím doma o to víc poprat, a zároveň obrovskou chuť studovat další věci. Už tam započala veškerá transformace a budoucnost byla jasně nalajnována. Stačilo to přijmout. A to se stalo. ☺️

Ten pocit, že můžeš někoho udělat šťastným, navést ho na správnou cestu, věnovat mu veškerou svoji energii, sílu , lásku je k nezaplacení. 

Nechej se vést svým 🖤. Vědomě se rozhodni dělat to, co tě skutečně naplňuje. Buď šťastný/á ✨A pokud to tak cítíš, nechej se vést mnou zde … jsem Průvodkyně

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to Top