Mé nejúžasnější Já! – 1. část

Včera jsem ve stories na Instagramu @jsizena slíbila, že ti povím něco víc o své meditaci Mé nejúžasnější Já, kterou teď často aplikuji. Protože po ní zažívám naprostý pocit štěstí a nekonečné lásky. Kde vím, že vše, co jsem viděla v mysli, se už děje, že si na to mohu skoro sáhnout.  Aby jsi ale mohla dělat tuto meditaci, je nutné si první vizualizovat všechny své představy prostřednictvím motivační koláže. 

Mluvila jsem o ní už vícekrát a pracuji s ní u všech svých klientů. Možná si myslíš, že je to blbost a nic ti to nedá.  Ale opak je pravdou. Jak se říká, co je psáno, to je dáno. A to samé platí i o tvých přáních a snech. Pokud si to jen tak řekneš, co si asi tak přeješ, za pár dní to zapomeneš. Nebudeš si vybavovat všechny detaily, konkrétní věci. Cílem ale je mít naprosto jasnou představu. Co konkrétně chceš? Co všechno chceš? Nebuď skromná. Řekni si o vše, co si myslíš, že si zasloužíš. Vesmír je tu proto, aby ti doručil to, co chceš, to co tvá duše má dostat. 

Základ je, si udělat hezké prostředí (hudbu, svíčky, vonné tyčinky). Nacítit se na to, vzít si jako první tužku a papír a začít psát. Bude to pak koláž celého tvého života, tvé budoucnosti, všech tvých přání. Takže se ptej, co si přeji? Co mi v životě chybí? Přeji si partnera? Pokud ano, tak o něm začni psát. Jaké má vlastnosti, jak vypadá? Jak se cítíš, když jsi s ním? Co ti dává? Vše piš jedině v přítomnosti. Už se to děje.  Přeji si děti? Napiš si to. Kolik? Jaké jsou? Už je máš nebo jsi právě těhotná? 

Chci dělat práci, která mne skutečně naplňuje. Jaká to je práce? Co obnáší? Jak se cítím, když ji dělám? Jak se mi teď vstává, když mám svou vysněnou práci? Těším se na ní? Jsem v ní skvělá? Mám spokojené klienty? Jsem díky ní finančně zajištěna? Chci cestovat? Poznávat všechny země? Cestuji sama, s rodinou? Máme nádherný dům u moře, kde trávíme půl roku? Je tohle tvůj sen? 

Žiješ v krásném bytě v Praze s výhledem na Pražský hrad a velkou terasou, kde grilujete s přáteli? Máš kouzelný dům v přírodě, kde tě denně budí zpěv ptáků? Tvá jídelna s velkým kulatým stolem, kam se všichni vejdete a jako rodina trávíte, co nejvíce času společně? Konečně jsi získala řidičák a kupuješ si své vysněné červené auto?

Sepiš si naprosto vše, co tě napadne. A v ten moment, kdy to budeš mít sepsané na papíře, začni tvořit koláž. Vezmi si papír, čtvrtku, maluj, stříhej noviny, použij svoje fotografie, obrázky z časopisů, piš ozdobné texty a jen si tohle vše, co sis sepsala, zhmotni v nádhernou, barevnou koláž tvých přání. Pokud to nechceš dělat tímto stylem, můžeš to udělat jako já v notebooku, prostřednictvím PowerPointu nebo jiných programů na grafiku. 

Až budeš s koláží max spokojená,  ulož ji do počítače, třeba na svou plochu. Pokud můžeš, vytiskni si ji několikrát. Jednu si slož do své kabelky, vlož si ji do diáře, další si ulož do galerie svého telefonu. A to nejdůležitější, koláž si dej do rámečku a vystav si ji tam, kde trávíš nejvíce času. Tak, aby kdykoliv půjdeš kolem, ses na ni mohla podívat. Dívej se na ni každé ráno po probuzení a každý večer, než půjdeš spát. Prohlížej si ji, usmívej se u ní, mysli na to, co ti konkrétní obrázek v srdci způsobuje? Štěstí, hřejivý pocit, lásku? 

Tohle je základ. Až budeš mít svou koláž hotovou, můžeš začít s Meditací mé úžasné Já. Jak přesně? To si řekneme hned příště. Možná, že ti dokonce vizualizaci nahraji. 🙂 Chceš? Pokud ano, tak mi sem napiš do komentáře: ANO. 

Možná, že už ale svou motivační koláž máš. Funguje? Že ne? Projdi si ji pořádně. Nezměnila se od té doby situace? Možná ses od té doby výrazně posunula někam jinam? Hmm? Možná, že teď si ale už přeješ něco jiného? Co to je? Jdi a předělej si ji. Ať je aktuální. Ať skutečně vypovídá o tom, jaký život chceš žít, o tom, kdo ji ty TEĎ. Ne o tom, kdo jsi byla nebo co jsi chtěla dříve. A napiš mi sem nebo na email andrea@jsizena.cz, kdybys potřebovala s něčím pomoci. Něco si ujasnit. 

Budu moc ráda, když se mnou budeš svou motivační koláž sdílet. Nebo konzultovat, ať už na IG, FB nebo v emailu. Jsem tu pro Tebe. S láskou Andrea 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to Top