Mentoruji ženy i muže

On: “Napiš si to tam.”
Já: “Co jako?”
On: “Že vracíš chlapům koule.”
Já: “Výborný. To zní fakt fantasticky. Tuhle unikátní větu, chceš mít na svém profi webu nebo LinkedIn, pod jménem. 🤣 Paráda! Klienti se jistě pohrnou.” 😂

Ve výsledku je ale úplně jedno jestli mentoruješ ženu nebo muže. Nastavuješ zrcadlo, vracíš odvahu a sebevědomí, klid v duši, vnímáš, nasloucháš, kladeš otázky tak, abys ses dostala, jak se říká “back to the roots” – zpět ke kořenům, k prvopočátku problému.

Mezi mentoringem a koučinkem je zásadní rozdíl. Protože Mentor je Průvodce na vaší cestě a pomáhá nalézt správný směr a řešení.

Tak to se definuji i já na svém webu jsizena.cz “Jsem Průvodkyně na cestě za sebeláskou, ženským principem a cykličností. Mým posláním je naučit ženy mít se rády, přijmout se a probudit v sobě krásnou ženskou energii.“

To je mi bližší, přirozenější. A díky shamballe a reiki se dokáži i více napojit na konkrétní osobu, jít do hloubky, ke všem bolestem, kódům z dětství a minulosti, rodinným vzorcům. Nevím, co se mi stalo na podzim, ale cítím to vše upřímně a čistě, jako mé nové poslání. 🤍

Tento týden byl hodně náročný a ve znamení mnoha konzultací (50% muži, 50 ženy). Všichni se ptali na rady, co a jak dělat, jak se k daným situacím stavět.

A mě v ten moment došlo, že to nemůžu vše vázat jen na tento krásný a laskavý projekt Jsi žena, ale že je to ve výsledku o mě. O budování mého brandu, o tom, kdo jsem já, kdo je Andrea Kašová.

Takže next mission odstartovala a jen se to krásně vše propojí. ❤️ “Life is like a box of chocolate, you never know what you are gonna get.”

A jaká je ta vaše mise? 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to Top