Nastal čas, abychom se, my Ženy, spojily …

Nastal čas, abychom se, my Ženy, spojily.

Uvědomily si samy sebe, svou sílu. Začaly s sebou pracovat, přijímat se takové jaké jsme.

Přestaly se:

  • stále posuzovat, ubližovat samy sobě debilními dietami, přemírou sportu, shazováním se před zrcadlem. Ubližovat svému vnitřnímu dítěti.
  • srovnávat s ostatními ženami. Proč to děláš? Proč se srovnáváš se ženou, která je naprosto jiná než ty? Proč chceš být jako ona? Copak si dostatečně nevážíš sama sebe? Nejsi pro sebe dost dobrá, krásná? Prohlížíš si na Instagramu vyretušované fotky a obdivně vzdycháš? Taky chci být tak hubená. Kdybych měla její prsa, zadek, … jako fakt? Kdo jsi pak ty? Nevážíš si sama sebe? Prober se! Jsi krásná a dokonalá taková, jaká jsi. Tak si to už namlať do hlavy. Buď originální, svá. Nechtěj nikdy být kopií někoho jiného! Nedělej ze sebe někoho jiného. Neschovávej se do své schránky. Rozleť se! Chovej se tak, jak to cítíš! Buď jedinečná!
  • pomlouvat mezi sebou. My Ženy si máme pomáhat, vzájemně se podporovat. A ne se pomlouvat, škodit si a dělat si naschvály. Nebuď slepice. To že jsi od mala měla víc kamarádů kluků je never ending story. Je to běžné, protože dospívající dívky často mezi sebou soupeří. Perou se se svými pocity, komplexy. Proto je pro ně jednodušší a příjemnější, mít za kamarády kluky, kteří je neposuzují a je s nimi „větší sranda“. Ale je to pouze otázka času. V momentě, kdy dozraješ a staneš se skutečně VĚDOMOU ŽENOU, pochopíš, jak je pro tebe ženská komunita důležitá. Ale ta pravá, vstřícná komunita. Ženy, které se samy milují, přijímají se. Kde funguje sebeláska a naprostá a čistá podpora jedna k druhé a láska. Žádné posuzování, kritika, pomlouvání a roznášení drbů ostatním lidem.

Ženy, které tak jako já, vytváří a drží bezpečný prostor. Prostor pro vlastní sebevyjádření, kde není žádné tabu. Kde není nic směšné, trapné. Kde si nemusíš nandávat žádné masky, přetvářet se, kde nehraješ hry na to, kdo je víc … #jsidost #dostdobra

Přidej se k nám na IG @jsizena, kde denně společně pracujeme. Nebo také na FB stránce Jsi žena. Sledu mé články, sledu mou cestu i na osobním IG @andrea.kasova. A pokud cítíš, že chceš jít do hloubky sebe sama, odhalovat kódy z dětství, hledat vlastní pravdy, využij můj osobní přístup v podobě Mentoringu buď na Jsižena/Mentoring a nebo na mé oficiální stránce pro Mentoring www.andreakasova.cz

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to Top