Sexuální styk při menstruaci

Sexuální styk ve fázi Vědmy, reflektivní fázi (období menstruace), je pro mnoho žen a mužů něco nevhodného, nepříjemného. 

Žena se v tu chvíli stává tzv. „nečistou“, jako tomu bylo v minulosti. Dokonce se tato tradice, v některých méně rozvojových zemích nebo tam, kde fungují staré zvyky a rituály, stále uskutečňuje. Žena je vykázána do speciální chýše s ostatními menstruujícími ženami. Nemůže se svým mužem sdílet lože, nemůže s ním jíst, trávit čas. Do tábora se vrací až po 7mi dnech nebo po jejím skončení. Ale v našich zemích, kde na prvním místě, v rámci sexuality,  dominuje tvrdé porno, mi přijde velmi úsměvné, hrát si na to, že menstruační krev je nějaké „fuj“. 

Být vzrušená v období menstruace je poměrně běžné, kor od druhé části cyklu, kdy přestáváme být nateklé nebo upadávají mírné bolesti, které můžeme pociťovat první dva dny (určitě ne ale déle). 

Pokud tedy sama pocítíš chuť na sex, dopřej si ho. Není na tom nic špatného. Rozhodně nemusíš mít z ničeho zdravotní obavy, myšleno tím infekce. Pravděpodobně je to jen za začátku nekomfortní, než to vyzkoušíš poprvé. Někteří muži se toho ale až „štítí“. Padají věty typu: „Nejsem snad řezník!“ a podobné. Takže pokud je tvým partnerem tento typ „nevědomého“ muže, nemá určitě smysl ho do ničeho tlačit. Neužili byste si to pak ani jeden. 

Milování v období menstruace vyjadřuje hluboký cit jeden k druhému. Lásku, zamilovanost, odevzdání se. Je to velmi intimní čas, kdy oba dva prožívají vzájemnou jemnost. Kvalita sexuálního života a napojení se na sebe se díky tomu výrazně prohloubí. 

Takže pokud jsi s tím ty i tvůj partner (v tomto případě rozhodně stálý partner) OK, nic vám nebrání tuto krásnou aktivitu vykonávat dále. Samozřejmě jen s některými omezeními, v rámci vhodných poloh (skvělá je třeba na boku) a prostoru (např. ve sprše, v posteli s velkou osuškou pod vámi) , aby sis nezničila od krve povlečení, sedačku, … Užívej si to. Zkoušejte nové věci, ale dejte si hlavně na začátku trpělivost a jemnost. 

Jaký na to máš ty osobně názor? Jsi spíš pro nebo proti? 

Zajímají tě další věci spojené s tvou cykličnosti? Potřeba sexu v různých fázích Panny, Matky, Čarodějky nebo Vědmy? Vhodné oblečení ve fázích, stravování, pohyb, tvá kreativní energie pro práci a mnoho dalšího? Kup si můj eBook Božská cykličnost zde. 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to Top