Úplněk ve štíru 27.4.2021

Už zítra, 27.4.2021 v 5:31 nás čeká nejdůležitější úplněk roku 2021. Super úplněk ve ŠTÍRU. V mém znamení. Jak symbolické! A tím pádem, pro mě osobně, nejdůležitější období. 

Není to jen o jednom dnu. Úplněk už působí pár dní před a pár dní po. Dějí se velké změny a já je maximálně pociťuji. Přichází ale zásadní životní změny pro všechny. A aby mohlo začít něco nového, musí něco starého samozřejmě skončit. Ať už chceš nebo ne. Nebraň se tomu. 

Tento úplněk bude hlavně o penězích a hojnosti. Jaký máš vztah k penězům? Jak s nimi pracuješ? Stále jen šetříš? Máš pocit, že jich máš nedostatek? Chceš víc? Bojíš se o majetek? Věř, že na světě je dostatek peněz pro všechny a je jen na tobě, jak se k nim dostaneš. 

Ale také o velkých změnách v osobním životě. O nových láskách, o partnerství,  těhotenství, rodině, dětech. Je nutné otevřít své srdce. Nebát se toho, že nám někdo ublíží a jít do toho vědomě a naplno. Vše bude navíc podpořeno na konci týdne magickou filipojakubskou nocí (Čarodějnice) a 1. Májem (lásky čas). 

Proto už dnešní den vrcholí všechny přípravy na úplněk.  A já jsem na něj připravena. Můžeš už pociťovat neklidný spánek, přesto ale velkou motivaci, sílu, energii a odhodlání, pokud to ale přijmeš. 

Dnešek věnuji jen sama sobě. Ráno jóga, pak má 25 min meditace, práce s imara reiki, zpěv hojnosti Ganesha. Věřím, že dnes zvládnu i půst a ideálně zítra též. Kdyby to bylo ale nezvladatelné, půjdu formou rýžové kaše a horkých jablek (jako detox organismu). 

Přes den se chystám pracovat s energiemi, křišťály, vykládat karty a připravovat vše na večerní magický rituál, v rámci Posvátné ženy.  🙂 Což bude nádhera! V desítkách nebo možná i stovkách žen, budeme od 18 hod kouzlit, tancovat, zpívat a oddávat se atmosféře nádherného rituálu, dávání záměrů a očistě od všeho, co nám již neslouží. 

A protože jsem vám nyní řekla, že tyto 2 dny jsou pro mě tento rok nejzásadnější a úplněk je spojen s penězi a láskou. Cítím potřebu ti něco věnovat, předat, usnadnit, umožnit a pomoci. Proto jsem se rozhodla, že dnešní den 26. 4. a celý zítřejší den 27.4. máte všechny moje služby s 50% slevou! 

Což znamená

Všechny slevy platí do půlnoci 27.4.2021. 

Věřím, že díky tomu ti budu moci poskytnout to, co sis třeba nemohla finančně dovolit. 

Posílám ti moc a moc lásky!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to Top