Jsou tvé emoce a nálady stále jak na horské dráze?
Smích, pláč, vztek, špatný spánek, únava, bolest hlavy, stres?
Nedaří se ti zhubnout, i když sportuješ? Máš problémy se stravováním, svou pletí?
Trpíš bolestivou menstruací a bereš ji jen jako otravnou záležitost, která kazí plány?

Pokud říkáš ANO,

tak já tě naučím, jak prostřednictvím svého menstruačního cyklu a mého eBooku BOŽSKÁ CYKLIČNOST, tak jako já, začneš milovat samu sebe a sundáš všechna přebytečná kg, i bez diet a cvičení. A jak dojdeš k vnitřnímu štěstí a naplnění a přehodnotíš tak naprosto svůj život.

Prožila jsem si to také, jak vidíš. ☹ Mnoho let manažerkou z leadershipu, fungující pouze na „mužském principu“. Styl dril, výkon, urvat cokoliv si zamanu, práce do noci na notebooku, a hlavně se vyrovnat chlapům kolem sebe. Jsem stejně dobrá, možná i lepší. Odpočinek neexistoval, protože před nebo po práci, jsem dřela ve fitku. Roky na dietách a krabičkách, ale váha mi  lítala stále nahoru a dolů. Byla jsem nešťastná, shazovala samu sebe před zrcadlem. Neustálý vnitřní stres, cítila jsem se sama (nebyla jsem schopna dlouhodobého vztahu, i když jsem si ho přála). Emoce lítaly nahoru a dolů a následně jsem se začala osypávat, trpět potravinovými alergiemi. To byla poslední kapka. Jak se říká, vše je psychosomatické. Víc si můžeš přečíst v Můj příběh.

eBook BOŽSKÁ CYKLIČNOST

Jak pracovat se svým menstruačním cyklem a jeho božskými dary?
Jak se stát cyklickou ženou a najít vnitřní štěstí a naplnění v osobním a pracovním životě?
 
Pochopila jsem, že když přijmu svůj menstruační (lunární) cyklus a veškeré změny, které se mi v těle dějí, když začnu pracovat se svou myslí na vědomé úrovni, můžu změnit všechno. 
 
Tvůj cyklus je ten nejpřirozenější režim, podle kterého by ses měla řídit.
 
Proč? Protože je právě POUZE TVŮJ. Děláš to, co tvé tělo a mysl chce.
 
A nekopíruješ nějaké univerzální vzory a diety, které vidíš na internetu od ostatních žen. Každá jsem přece jedinečná. 
 
Nezapomínej na to. 

Kdo je Andrea Kašová?

  • Mentor Self-Confidence, která vede své klienty na cestě za sebevědomím, sebeláskou, vrací odvahu s návratem do pracovního procesu. Odbourává strachy, obavy z veřejného vystupování, opětovnou socializací.  https://andreakasova.cz/ 
  • Zakladatelka láskyplného projektu Jsi žena na osvětu ženství, cykličnosti, umění sebelásky, návratu k ženskému principu a rozvíjení ženské energie. https://jsizena.cz/
  • Přes 12 let se pohybuji v marketingu, reklamě, retailu a gastronomii. Pracovala jsem v leadershipu marketingových oddělení korporátů a společností, kde jsem vedla divize za ČR a SK, spolupracovala s ostatními zeměmi CE regionu. Řídila oddělení Accountu v retailové reklamní agentuře jako Client Service Director, starala se o klienty, HR, osobní rozvoj zaměstnanců, marketing.
  • Zabývala se CSR (Společenskou odpovědností firem), pracovala s neziskovými organizacemi, potravinovými bankami, dětskými domovy.
  • Jsem Bloggerkou na sociálních sítích, píši svůj Blog v projektu Jsi žena, vydávám eBooky, dělám osvětu a rozhovory na ženská témata pro magazíny a jiné Blogy.
  • Jsem též osobní trenér fitness, i když se aktuálně věnuji spíše józe.
  • Vedu řízené meditace, pracuji s energiemi shamballa a imara reiki. 
  • Věnuji se velmi střevnímu mikrobiomu, probiotické a prebiotické péči pod svým instagramem @probiotik_life. 

Co se v eBooku BOŽSKÁ CYKLIČNOST dozvíš a naučíš?

Menstruační cyklus

Co je to zdravý menstruační cyklus? Jak má vypadat? Jak se stát cyklickou ženou?

4 fáze cyklu a 4 ženy

Do jakých 4 fází a 4 žen se v průběhu cyklu proměňuješ? Co v každé fázi prožíváš? Všechny emoce, pocity, změny stravování, cvičení, sexuální energie, kreativní energie, tvůj pracovní výkon, oblečení, barvy, ...

Menstruační kalendář

Jak denně pracovat se svým menstruačním (lunárním) kalendářem?

Představ si ten úžasný pocit, kdy začneš milovat sama sebe taková, jaká jsi. Kdy se staneš skutečně šťastnou, vnitřně spokojenou
a naplněnou ženou. Krásnou, štíhlou, harmonickou, přirozenou, … takovou, jakou si budeš přát. Skutečnou cyklickou ženou.

Když jsem psala tento eBook, musela jsem ujít dlouhou cestu. Nejdříve dojít k plnému vnitřnímu uvědomění, ke kterému mi pomohly i absolvované kurzy ženství. Ale hlavně všechna práce se zapisováním všech pocitů a mých stavů,  sledováním mé cykličnosti a dalších studií o lunárním cyklu.

Nic z toho ty už ale dělat nemusíš. Nemusíš číst všechny ty knihy, poslouchat podcasty o vědomých ženách, dohledávat si odborné články, videa, studovat archetypy, pozorovat své emoce každý den, abys viděla rozdíly. Ne, to už jsem za tebe udělala já. Prošlapala jsem ti cestu, po které tě teď, jako tvá Průvodkyně na cestě za sebeláskou, povedu.

Předkládám ti zde tento můj 84 stránkový eBook, se všemi svými tipy, poznatky a radami, jak se rychle a efektivně stát cyklickou ženou, za cenu 490 Kč včetně DPH (19 Eur).

Možná si stále říkáš, že tyto informace najdeš i jinde a zdarma. Ano určitě je někde najdeš. Ale jen v tomto eBooku je najdeš všechny na jednom místě a ušetříš si tak dny, které můžeš věnovat sama sobě nebo něčemu efektivnějšímu.

Navíc v eBooku BOŽSKÁ CYKLIČNOST máš jako bonusy

Audio meditaci

Mnou řízenou speciální audio meditaci na napojení se na tvoje lůno a Yoni.

Představení Yoni Eggs

Představení a povídání o vajíčku Yoni, se kterým pravidelně cvičím jógu. 

Recenze eBooku BOŽSKÁ CYKLIČNOST

"Úžasná kniha, kterou by povinně měla přečíst každá dívka, která začne menstruovat. V době mého dospívání se o takových věcech nemluvilo a musela jsem si na ně dost pracně přijít sama. Dnes už informace z knihy svými zkušenostmi mohu jen potvrdit. Jsem šťastná, že je můžu v takovéto kompaktní podobě předat mojí dceři. Knížka obsahuje spoustu skvělých tipů, jak se lépe "sžít" se svým cyklem, předejít zbytečným potížím a vlastně si usnadnit své prožívání. Velmi oceňuji přiložený cyklický kalendář, ten se hodí každé z nás."
"Na lidi a projekty mám, díky svým životním zkušenostem (4 děti - 2 v ČR, 1 na Havaji, 1 v nebi), 23 let manželství, práce s tělem i duší, 18ti denní pobyt na Sahaře bez jídla apod.) a díky mému přirozenému nastavení cítit a vnímat "to nejlepší", VYSOKOU LAŤKU. A Andrea je jedna z těch, které mé nároky na kvalitu splňují. Dopřejte si její eBook jako úctu, péči a lásku k sobě."
"Cykličnost bylo pro mě "cizí" slovo, nikdy jsem žádnou knížku o této tematice nečetla a jsem ráda, že právě tato byla ta první. Moc se mi líbí kombinaci teorie, ukázky cyklických kalendářů, pracovní listy i přidaná meditace. Oceňuji, že zde najdu vše na jednom místě. Moc díky!"
"eBook Božská cykličnost se mi, až symbolicky, dostal do rukou 1. den mé menstruace, kdy jsem měla chuť si někam zalézt, být jen pro sebe a sama se sebou. Mít možnost začíst se do řádků a kapitol této úžasné knihy, byl jen dalším dárkem tohoto dne. Cykličnost určitě všechny vnímáme v rámci střídání dne a noci, ročních období, ale málo z nás s jistotou a citlivostí vnímá sebe, své potřeby, pocity, energii a přístup k sobě samé v rámci svého menstruačního cyklu. Osobně jsem začala své fáze, které jsem nedokázala pojmenovat, vnímat až po porodu, kdy jsem cítila, kdy se blíží menstruace, kdy ovulace, kdy zvládám spoustu věcí a kdy mi na nic navíc energie nezbývá. Tento eBook vše krásně pojmenovává. Cykličnost jako cesta k poznání sebe sama. Sebe jako ženy, své síly, svých možností, nástrah i slabostí. Víš něco málo o svém cyklu, cítíš ho, ale neumíš to pojmenovat? Nerozumíš si v některých dnech? Nebo zatím vůbec své tělo neregistruješ? Chceš se poznat? Pak jsem si jistá, že Ti Andrea Kašová bude tou pravou Průvodkyní a slova v eBooku Božská cykličnost studnicí moudrosti a zdrojem inspirace za poznáním sebe sama."
"eBook je napsaný poutavou a motivační formou; přečetla jsem ho jedním dechem. Pokud se chceš dozvědět to nejdůležitější o cykličnosti a více než teoretická data Tě zajímají informace z praxe a zkušenosti mladé ženy - je pro Tebe eBook Božská cykličnost to pravé. Oceňuji zejména konkrétní tipy, na co se v kterou fázi cyklu zaměřit a možnost konzultovat vlastní cestu k cykličnosti s autorkou."

Jsi připravena na to stát se skutečnou Cyklickou ženou?

Tak klikni na tlačítko OBJEDNÁVÁM EBOOK
a KUP SI HO HNED TEĎ!

Scroll to Top