Zabývám se osobním mentoringem jednotlivců, skupin, společností.

Informace a objednávka mentoringu i zde níže.

Nejčastějšími tématy u 1:1 mentoringu u žen jsou sebeláska – přijmout sama sebe, naučit se mít se ráda, přestat si vědomě ubližovat, vyčistit kódy a bolesti z dětství. Rozvíjet své ženství, svou krásnou energii, sebevědomí a sexualitu, práce s cykličností. Zastavit se, zpomalit, přestat „nosit kalhoty“ a vrátit se ke svému ženskému principu. 

Ale též partnerství – vhodný partner pro mne, moje role ve vztahu, citová závislost, manipulace, …). 

Zabývám se eliminací syndromu vyhoření z práce, návratu do pracovního režimu po covidu, zbavuji obav z veřejných prezentací,  nastavuji balanc mezi osobním a pracovním životem, time management, …

Mentoring 1:1 probíhá osobně, potkáváme se na předem domluveném (tišším místě) nebo online, prostřednictvím Skype nebo videohovoru přes WhatsApp. Frekvence setkávání a délka trvání jsou na domluvě. 

Za svůj život jsem absolvovala množství kurzů pro manažery – leadership, řízení zaměstnanců, Briliant brain, efektivní vyjednávání a nechávala jsem se sama koučovat. 

Ale hodnotnější pro mne byly přednášky a kurzy o funkčním léčitelství, ženském principu, cykličnosti, archetypech, probouzení ženské energie, sexuality, spiritualitě, napojení se na sebe sama a práce s energií. 

Mám za sebou také přenášky o rodinných vztazích, manipulaci, afirmacích, přáních a sebelásce  (na které se hodně zaměřuji). 

Kurz Bohatá Bohyně Diamant s Eliškou Vaea z Bali. 

Osobně jsem si prošla mnohokrát terapií SRT (Spiritual Response Therapy) a RUŠ metodou Karla Nejedlého, kde se detailně čistí kódy z dětství a bloky, které si neseme z minulých životů. SRT absolvuji pravidelně několikrát ročně jako svojí „osobní čistku“. 

Pracuji s lunárním a cyklickým kalendářem, astrologickými rozbory. Jsem autorkou dvou eBooků o menstruačním cyklu a jeho vlivu na nás v průběhu celého měsíce. 

Jsem certifikovaným Mistrem Učitelem a Mistrem Léčitelem Shambally 1024 a Imara Reiki. 

Shamballa – je cesta poznání života, svého já a pochopení spojení všeho se vším. Není to pouze forma léčení pomocí rukou, je to léčba pro duši, pochopení sounáležitosti své bytosti, spojení se svým duchovním vedením (tzv. Vyšším Já). Shamballa směřuje pozornost na to, aby nám bylo umožněno pochopit, kdo doopravdy jsme.

Imara Reiki je jedna z nejsilnějších energií a prostřednictvím ní probíhá silné duchovní propojení s bytostmi Světla, s anděly, s archanděly, nebo s nanebevzatými mistry – a to nejen u terapeuta, ale i u léčeného. Imara umí vyřešit problémy minulých životů, pomáhá při dořešení různých bloků a traumat z minulosti, dokonce umí spálit i magii a woodoo.

Pravidelnou terapií SRT, kurzy Shambally, Imara Reiki a všemi astrologickými rozbory jsem prošla u NATAVE – Astrologické poradenství a alternativní medicína https://www.natave.cz/ , kterou mohu rozhodně jen doporučit. 

Aktuálně absolvuji ještě program: Posvátná žena 2021 s Helenou Houdovou na probuzení všech ženských energií a posvátné sexuality. 

Ceník Mentoringu

Mentoring 1:1 – osobní nebo online

Úvodní konzultace trvá vždy 90 min / 1.500 Kč 

Mentoring 60 min / 1.000 Kč 

Mentoring 90 min/ 1.500 Kč

Zrušení domluveného mentoringu méně než 24 hod před / 500 Kč

Balíček 5 sezení Mentoringu: 

60 min / 4.500 Kč 

90 min / 6.500 Kč

Plán na 3 – 6 měsíců – individuální nastavení a cena 

Scroll to Top